• Alicia Lopez

    Alicia Lopez

    Departament RRHH
  • Andreu Valles

    Andreu Valles

    Serveis ambientals
  • Àngels Garcia

    Àngels Garcia

    Administració
  • Antonio Romo

    Antonio Romo

    Serveis ambientals
  • Carla

    Carla

    Dinamitzadora digital
  • Carme Marco

    Carme Marco

    Coordinadora social
  • Cintia Urbino

    Cintia Urbino

    Tractament de Residus
  • Cira Garcia

    Cira Garcia

    Serveis Ambientals
  • David

    David

    Dinamitzador
  • Enric Blasi

    Enric Blasi

    Soci Junta Directiva
  • Esther Atanes

    Esther Atanes

    Àrea social
  • Fermín

    Fermín

    Dinamitzador digital
  • Fernando Aroza

    Fernando Aroza

    Coordinador de Serveis Ambientals
  • Francesc Paya

    Francesc Paya

    Tractament de residus
  • Gemma Botines

    Gemma Botines

    Àrea Social
  • Gregori Saavedra

    Gregori Saavedra

    Tractament Residus
  • Juli Sau

    Juli Sau

    Membre de la Junta
  • Julio Pedro

    Julio Pedro

    Serveis ambientals
  • Laura Moya

    Laura Moya

    Serveis ambientals
  • Libertad Escudé

    Libertad Escudé

    Tractament de residus
  • Maria Jesús Santos

    Maria Jesús Santos

    Serveis Ambientals
  • Marisa Gliosca

    Marisa Gliosca

    Direcció Tècnica
  • Marta Quintero

    Marta Quintero

    Àrea Social
  • Montse Romo

    Montse Romo

    Direcció d'Estratègia i Comunicació
  • Núria Sau

    Núria Sau

    Direcció de Projectes
  • Oriol Batet

    Oriol Batet

    Tractament de Residus
  • Patricia Fiol

    Patricia Fiol

    Àrea Social
  • Pilar Martínez

    Pilar Martínez

    Membre de la Junta
  • Pol Carrasquilla

    Pol Carrasquilla

    Tractament de Residus
  • Ricardo Muñoz

    Ricardo Muñoz

    Tractament de residus
  • Sebastià Heredia

    Sebastià Heredia

    Membre de la Junta
  • Soukayna

    Soukayna

    Dinamitzadora digital
  • Tomás Bravo

    Tomás Bravo

    Tractament de residus
  • Xavi González

    Xavi González

    Àrea social